Táto stránka používa súbory cookies pre zaistenie funkčnosti webu a získavanie štatistík návštevnosti webu. Viac informácií.

www.marten.sk +421 55 / 622 30 40 marten@marten.sk obchodné podmienky
0.00 €

Pre vysokých

Pre širokých

Krátke

Jeansy pánske

MARTEN - história a vývoj firmy

História firmy Marten sa začala písať začiatkom 90-tych rokov min.storočia.V tomto období prenikali k nám nové trendy módy mladých vo svete, čo sa prejavilo aj na záujme našej mládeže a ľudí vôbec zaujímať sa o veci, ktoré boli roky u nás nedostupné.

Narastajúci záujem a nedostatok trendového tovaru umožnilo dvom mladým módnym stylistom uplatniť sa na trhu a začala vznikať nová kolekcia denimového oblečenia pod značkou MARTEN.

Celá kolekcia výrobkov, ktorá vyšla z dielne firmy bola okamžite vypredaná a to bol pozitívny signal k rozšíreniu výroby.Kvalita a štýl výrobkov sa stal obľúbeným artiklom na celom Slovensku.

 V súčasnej dobe je na trhu až prebytok rôzného druhu tovaru z celého sveta, nakoľko móda sa stala kultom životného štýlu mladých. Aj naša firma sa sústredila na výrobu a predaj športových denimových výrobkov v štyle, ktorý je sále obľubený medzi našimi spotrebiteľmi.

Časté obmieňanie a dopĺňanie materiálov a modelov nám umožňuje udržať sa na trhu aj v silnej zahraničnej konkurencii.Modernizáciu produktov realizujeme dva krát do roka, na jar a na jeseň.

Sme schopní uspokojiť aj zákazníkov s nadrozmernými mierami - v páse 180 cm, a tiež aj vysokých zákazníkov.Pružne reagujeme aj na podnety a priania naších odberateľov a spotrebiteľov.Touto formou sa chceme prezentovať na trhu a rozšíriť tak rady našich spokojných odberateľov a zákazníkov.